Inne usługi

Auto laweta Rzeszów

Fiat DUCATO

Zdajemy sobie sprawę, że na drodze właścicieli samochodów czekają różne nieprzewidziane sytuacje. Dlatego od 15 lat realizujemy dla naszych klientów usługi lawetą na terenie Rzeszowa i okolic, a także przewóz samochodów z Niemiec. Nasza auto laweta jest dla was dostępna 24h/7, dzięki czemu zawsze gwarantujemy gotowość do pomocy.

Usługi auto lawety i transportu samochodów realizujemy z wykorzystaniem floty marki fiat ducato. W połączeniu z profesjonalną obsługą, ekspresową realizacją i konkurencyjnymi cenami, jesteśmy liderem w oferowanych usługach auto lawety w Rzeszowie i okolicach. O tym, że jesteśmy firmą godną zaufania, świadczą setki zadowolonych klientów i tysiące zrealizowanych kursów.

Zawsze dbamy o to, aby nasi Klienci byli rzetelnie informowani o stanie technicznym i wizualnym pojazdu. Będąc na miejscu i po dokonaniu dokładnych oględzin samochodu kontaktujemy się z Klientem w celu potwierdzenia chęci zakupu. Jeśli samochód nie spełni oczekiwań Kupującego, wówczas odstępujemy od umowy i zwracamy zaliczkę.

INFORMACJE OGÓLNE

  • 24h / 7 dni
  • Do 50 km
  • Tylko samochody osobowe
  • Czas oczekiwania < 1h

Transport samochodów lawetą

Niezawodna laweta fiat ducato i doświadczeni kierowcy z pasją do motoryzacji gwarantują naszym klientom, że transport samochodów lawetą realizowany przez naszą firmę jest nie tylko konkurencyjny cenowo, ale przede wszystkim profesjonalny. Dlatego wybierając nas, inwestujesz w pewność, że zawsze dotrzesz do celu.

Laweta podstawiana w wyznaczone przez klienta gwarantuje nie tylko bezpieczny dojazd pod wskazany adres, ale także sprawną pomoc i skuteczne działanie na miejscu. Wybierając transport samochodów lawetą i kierowców z doświadczeniem oraz fachową wiedzą inwestujesz w swoje bezpieczeństwo i usługę zrealizowaną na najwyższym poziomie.

Transport lawetą z Niemiec

Jeśli planujesz zakup samochodu za granicą, oferujemy Ci bezpieczny transport lawetą z Niemiec. Wieloletnie doświadczenie w zakupie i sprowadzaniu samochodów gwarantuje naszym klientom transport lawetą i realizację zlecenia na najwyższym poziomie. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi dealerami, dzięki czemu wyszukanie idealnego pojazdu jest prostsze.

Nasza oferta to nie tylko laweta z Niemiec. Oprócz transportu gwarantujemy wyszukanie auta, którym klient jest zainteresowany, a także profesjonalne oględziny pojazdu na miejscu i bezpośredni kontakt z zainteresowanym. Wszystko po to, by sprowadzony auto lawetą samochód spełniał wszystkie oczekiwana klienta.

POZOSTAŁE USŁUGI

Sprzedaż ratalna

Współpracujemy z każdym bankiem w Polsce, co gwarantuje najlepsze warunki kredytowania.
Wszystkie formalności załatwiamy ekspresowo.

Ubezpieczenia

W celu zagwarantowania kompleksowej oferty, posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne.
Wybór firmy dokonujemy w oparciu o preferencje klienta.

Kontakt

Telefon: | 603 849 372

Adres: | 35-213 Rzeszów,
ul. Krakowska 260

NIP: | 794-153-96-86

REGON: | 165-15-30-484

Formularz kontaktowy

Mapka

Close Menu