Sprowadzanie samochodów

Sprowadzanie samochodów

Sprowadzanie samochodów, które są spełnieniem marzeń naszych klientów, to nasza misja. Realizujemy ją nieprzerwanie już od wielu lat, dlatego nasi klienci mają pewność, że samochody sprowadzane przez naszą firmę to najlepsza inwestycja, a także gwarancja sprawdzonych aut z Niemiec i nie tylko.

Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, która zajmuje się sprowadzaniem samochodów w Rzeszowie, to właśnie my. Abyśmy mogli spełnić twoje marzenie o idealnym aucie, napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nas w siedzibie firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i udowodnimy, że samochody sprowadzane to nasza specjalność.

Sprowadzanie samochodów z Niemiec

Sprowadzanie samochodów z Niemiec

Samochody z Niemiec są bardzo atrakcyjnymi propozycjami dla naszych klientów. Dlatego rozbudowana sieć kontaktów z tamtejszymi dealerami pozwala nam na wyszukiwanie pojazdów od sprawdzonych dostawców. Auta z Niemiec są wysokiej klasy, dobrze wyposażone, a także zadbane, stąd inwestycja w nie jest bardzo dobrym pomysłem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży, dlatego sprowadzanie samochodów z Niemiec odbywa się sprawnie i bez zbędnych formalności. W imieniu naszych klientów dokonujemy dokładnych oględzin auta na miejscu, przesyłamy zdjęcia pojazdu i kontaktujemy się telefonicznie w celu potwierdzenia zakupu i sprowadzenia samochodu do Polski.

Sprowadź samochód z zagranicy z Car-Komplex Rzeszów

Sprowadzanie samochodów z zagranicy odbywa się u nas kompleksowo. Jeśli klient ma wybraną markę i model pojazdu, kontaktujmy się w jego imieniu ze sprawdzonymi dealerami za granicą, by poznać wszystkie szczegóły. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali rzetelny komplet informacji co do stanu technicznego interesującego ich samochodu, a także wizualnego.

Sprowadź samochód z zagranicy z Car-Komplex Rzeszów, a będziesz miał pewność udanej inwestycji. Setki zadowolonych klientów, sprawdzeni współpracownicy, doświadczeni kierowcy i fachowa obsługa są gwarancją, że sprowadzanie samochodów z zagranicy nigdy nie było łatwiejsze, a jazda nowym samochodem przyjemniejsza.

O sprowadzaniu

Sprowadzaniem samochodów z zagranicy na życzenie Klienta firma Car Komplex zajmuje się od 15 lat. Jeździmy głównie do Niemiec, Belgii i Holandii. Mamy wypracowane stałe kontakty z dealerami samochodowymi w tych krajach, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć auto zgodne z oczekiwaniami Zamawiającego.

Zawsze dbamy o to, aby nasi Klienci byli rzetelnie informowani o stanie technicznym i wizualnym pojazdu. Będąc na miejscu i po dokonaniu dokładnych oględzin samochodu kontaktujemy się z Klientem w celu potwierdzenia chęci zakupu. Jeśli samochód nie spełni oczekiwań Kupującego, wówczas odstępujemy od umowy i zwracamy zaliczkę.

Dlaczego my?

  • 10-cio letnie doświadczenie
  • Szybki czas realizacji
  • Pomoc w serwisowaniu
  • Konkurencyjne ceny
  • Setki zadowolonych klientów

Jak działamy

1

Omawiamy kryteria jakie ma spełniać samochód, ustalamy również czas realizacji. Do podpisania umowy przedwstępnej będzie potrzebna zaliczka.

2

Będąc na miejscu przy samochodzie, informujemy klienta o stanie technicznym i wizualnym, jeżeli jest możliwość przysyłamy zdjęcia pojazdu. Klient podejmuje decyzje o zakupie.

3

Po sprowadzeniu auta do Polski, następuje przekazanie kluczyków i dokumentów. Następuje zapłata za samochód. W przypadku stwierdzenia niezgodności auta z opisem, masz prawo odstąpić od umowy, a my zwracamy Tobie zaliczkę

Kontakt

Telefon: | 603 849 372

Adres: | 35-213 Rzeszów,
ul. Krakowska 260

NIP: | 794-153-96-86

REGON: | 165-15-30-484

Formularz kontaktowy

Mapka

Close Menu